Kypr – Larnaca – Wizzair – 1 409 Kč
24.2.2013

Kypr – Larnaca – Wizzair – 1 409 Kč

O této nabídce

Cestovat na ostrov Kypr umožňuje kromě Ryanairu i Wizzair. Tento nízkonákladový přepravce nabízí zpáteční letenky z Budapešti do Larnacy za 1 409 Kč. Jako příklad uvádíme prodloužený víkend 11. – 16. dubna. Na cenu dosáhnete tehdy, pokud letenky zaplatíte převodem, vystačíte si s malým kabinovým zavazadlem o rozměrech 42x32x25 cm o maximální hmotnosti 10kg a jste členy Discount klubu. Pokud členy nejste, zaplatíte o 268 Kč více, tedy 1 677 Kč včetně všech poplatků.

Kvalitní hotel v nedaleké blízkosti pláže pořídíte na Kypru už za 370 Kč/os/noc.

Pokud plánujete prozkoumat pečlivě ostrov, doporučujeme levné vozidlo z autopůjčovny, které na vás bude čekat přímo na letišti.
[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“larnaca{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)