Kyjev z Bratislavy za 1 215 Kč
7.2.2017

Kyjev z Bratislavy

O této nabídce

V systému maďarské nízkonákladové společnosti Wizzair se objevily velmi pěkně naceněné letenky směrem východním. Z Bratislavy si tak můžete zaletět na pár dní do ukrajinského Kyjeva již za 1 215 Kč. Jedná se o ideální tip na jarní výlet s vcelku nízkým cestovatelským budgetem, neboť služby i další potenciální přesuny místními vlaky do okolí Vaši peněženku opravdu nezruinují.

Kyjev se stejně jako Ukrajina celá stává stále oblíbenějším místem k návštěvě. Městu dominuje typická architektura mezi jejíž dominantní zástupce se řadí nespočet pravoslavných chrámů jako např. Chrám sv. Sofie nebo svatostánek zasvěcen sv. Michalovi, případně klášterní komplex zvaný Kyjevskopečerská lávra. Za zmínku stojí také Černobylské muzeum nebo náměstí Majdan kde se psala novodobá ukrajinská historie během Oranžové revoluce.

 • Rezervace: přímo přes stránky dopravce Wizzair
 • Zavazadla: 1 ks příručního zavazadla s limitem 42 x 32 x 25 cm
 • Dostupnost: nejlevněji jaro 2017
 • Příklady termínů:
  • 5. – 9. 4. za 1 215 Kč
  • 26. – 29. 3. za 1 283 Kč
  • 16. – 20. 5. za 1 283 Kč
 • Náš TIP: uvedené ceny platí pro členy Wizzair Discount Clubu, ostatní si buď musí pár stovek připlatit nebo samotné členství zvážit (pokud letíte ve dvojici alespoň 2x ročně, tak se určitě vyplatí)

Ubytování

Stejně jako kdekoliv jinde se vyplatí najít si střechu nad hlavou na Bookingu nebo se podívat na porovnání variant na serveru Trivago. V samotném Kyjevě bychom potom mohli doporučit tento jednoduchý hostel  v centru za 204 Kč/os./noc. Další skromnou možností bude tento hostel za 186 Kč/os./noc. Nabízí se bydlet i v oblíbeném hostelu se skvělými hodnoceními a modernějším vybavením za 334 Kč/os./noc.

Jak do Bratislavy?

Nejvýhodnější spojení z mezi Prahou a Bratislavou se nabízí za využití autobusových linek dopravců Eurolines a Regiojet. Druhý jmenovaný poskytuje hustší pokrytí během dne, a to hned v 11 případech. 9 spojů zajišťují autokary v ceně 250 Kč/směr a 2x denně můžete využít vlakového spojení za 350 Kč/směr.

Pokud máte Prahu z ruky lze jak do vlaku, tak autobusu přistoupit v Brně. Odtud Vás cesta vyjde na 180 Kč/směr bez rozídlu mezi oběma dopravními prostředky.

Mějte však na mysli, že odlet do Kyjeva je již krátce po osmé hodině ranní. Proto bude nejlepší jet již o den dříve a noc strávit v lepším případě na hotelu nebo někde po kamarádech, v horším se pak zvládně i na letišti. Pokud budete nocovat až na letišti, tak jeďte až večerním spojem a pro přesun z centra na letišti využijte autobusovou linku 61 odjíždějící z Hlavní vlakové stanice.

Náhled letenky za 1 215 Kč z Bratislavy do Kyjeva
Kyjev z Bratislavy za 1 215 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)