Kyjev – Wizzair – 1642 Kč
19.5.2012

Kyjev – Wizzair – 1642 Kč

O této nabídce

Pro cestovatele, kteří chtějí směřovat své letní cesty netradičně na východ, to dnes máme Kyjev za 1642 Kč. Na tuto cenu se dostanete u Wizzairu při odletu z polských Katovic v termínu 10. – 17.7. Na rozdíl od téměř všech letů s Wizzairem, zde je v ceně kromě příručního také jedno zavazadlo k od odbavení o hmotnosti 20 kg.

Ubytování se snídaní s dobrým spojením do centra je možné sehnat již okolo 330 Kč / os. a noc.

[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Kyjev{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)