Kyjev – Wizzair – 1267 Kč
23.4.2013

Kyjev – Wizzair – 1267 Kč

O této nabídce

Po tom, co jsme v Kyjevě trávili Silvestra a toho město pro nás bylo jedno z nejpozitivnějších cestovatelských překvapení, jsme tuto destinaci sledovali prakticky každý týden. Bohužel až nyní se znovu objevila nabídka, která opravdu stojí za to. Za cenu 1267 Kč (pro nečleny Wizzair clubu bude cena asi o 400 Kč vyšší) včetně odbaveného zavazadla bych opravdu neváhal ani minutu.

Tuto cenu nabízí Wizzair s odletem z Katowic hned na několik v termínů v červnu, konkrétně 3. – 9.6., 3. – 10.6., 5. – 9.6., 5. – 10.6., 12. – 19.6.

Ubytování je v Kyjeve taktéž velmi levné. Hotel na metru s vynikajícím hodnocením je možné pořídit už okolo 250 Kč na os. a noc.

[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Kyjev{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)