Kyjev – Wizzair – 1220 Kč
9.11.2013

Kyjev – Wizzair – 1220 Kč

O této nabídce

Pro milovníky východní kultury a architektury tu máme letenky Wizzairu z Katowic do Kyjeva za skvělých 1220 Kč. Tato cena je pro členy Wizzair clubu konečná.

Letenky jsou navíc dostupné na počátku června, což je naprosto ideální doba pro návštěvu tohoto krásného města. Vzhledem k blízké poloze velmi doporučujeme zároveň navštívit také Černobyl.

Dostupné termíny:

Let tam: 1., 2., 4.6.
Let zpátky: 6., 9.6.

Velmi hezké ubytování v Kyjevě pořídíte přibližně za 350 Kč na os. a noc.

[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Kyjev{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)