Kyjev – Wizzair – 1075 Kč
21.8.2013

Kyjev – Wizzair – 1075 Kč

O této nabídce

Wizzair znovu nabízí výhodné letenky z polských Katowic do Kyjeva. Díky tomu zaplatíte za zpáteční letenku na prodloužený víkend 1.11. – 3.11. skoro směšných 1075 Kč, přičemž tato cena je včetně jednoho odbaveného zavazadla. Pokud nejste členy Wizzair clubu, letenka Vás vyjde přibližně o 400 Kč dráž.

Na buben Vás přitom nepřivede ani ubytování, protože dvoulůžkový pokoj je možné pořídit už okolo 250 Kč na os. a noc.

[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Kyjev{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)