Kyjev – Wizzair – 1 347 Kč
3.3.2012

Kyjev – Wizzair – 1 347 Kč

O této nabídce

I v období letních prázdnin se dá dostat na Ukrajinu letecky za přijatelný peníz. Takovým příkladem může být odlet Wizzairu z Katowic do Kyjeva 19. července s návratem 24. července. Letenky za tuto cenu jsou dostupné ke konci července a rovněž je naleznete na vybrané dny v srpnu.

Pokud jste členy Xclusive (za členství se platí Wizzairu poplatek 810 Kč/rok) a vystačíte si s 10kg kabinovým zavazadlem, cena je konečná. Pokud členy Xclusive nejste, zaplatíte o 508 Kč více.

Ubytování lze pořídit v centru města od 12 €/os/noc v některém z těchto hotelů.

[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“HYBRID“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Kyjev{}4-default.png“ maptypecontrol=“false“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“false“ scrollwheelcontrol=“false“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

 


Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)