Kyjev v průběhu celého léta za 570 Kč
26.4.2015

Kyjev v průběhu celého léta za 570 Kč

O této nabídce

Kyjev je bezesporu jedno z nejhezčích měst Evropy a pro mě osobně jedno z nejpříjemnějších překvapení během mých cest. Jestliže se Vám navíc líbí východoevropská architektura, je Kyjev jasná volba. Právě sem nyní nabízí Wizzair zpáteční letenky z Katowic (KTW) už za neskutečných 570 Kč, a to i v období letních prázdnin. Na tuto cenu se dostanete při cestě pouze s příručním zavazadlem o rozměrech 42 x 32 x 25 cm a hmotnosti do 10 kg a při členství ve Wizzair Discount Clubu. Všechny důležité informace o členství a doporučení, kdy se Vám toto členství vyplatí, naleznete pod tímto odkazem. Pokud členy nejste, zaplatíte za zpáteční letenku jen 862 Kč.

Podmínky tarifu

  • rezervace: na stránkách Wizzairu
  • zavazadlo: v ceně 1 ks příruční o rozměrech 42 x 32 x 25 cm a hmotnosti do 10 kg
  • dostupné termíny: červen – září 2015
  • vízum: pro cesty na Ukrajinu není pro české občany vízum třeba

Ubytování

Ubytování v Kyjevě je možné sehnat už okolo 100 Kč / os. a noc, přičemž na 200 Kč / os. a noc už seženete i hezké ubytování v centru.

Další cesty po Ukrajině

Pokud byste se rádi podívali i do jiných měst než Kyjeva, můžete využít extrémně levných vlaků, které Vás za pár korun dovezou např. do Oděsy nebo Lvova. V případě zájmu je samozřejmě také možné koupit si pouze jednosměrnou letenku a zpátky cestovat vlakem buď přes Lvov a Polsko, nebo přes Oděsu až do Bulharska, odkud jsou znovu nízké ceny letenek. Jízdenky je možné pohodlně koupit na stránkách Ukrajinských drah.

Příklady termínů

 


guest
6 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
K.

Nedavno jsem tam byl a vse naprosto v poradku. Jak jste jiz psali-valka je opravdu daleko a mnoho informaci,ktere se k nam dostane,je prilis zkreslenych:)

Xhao

Tam bych ted neletel ani zadarmo… Nahoda je blbec…

Alexandr

Zas to nepřehánějme do oblastí bojů bych nejel, ale Kyjev nebo Zakarpatí proč ne.

Alexandr

Ano je. Je 700 Km od bojů. Takže něco jak, když se jede do Chorvatska.

Mirek - www.zaletsi.cz

Přesně tak 😉

Vladimír Meier

byl někdo poslední dobou v Kyjevě? Je tam bezpečno?

Už ti letenky nikdo nevyfoukne

Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)