Kyjev v průběhu celého léta za 570 Kč
26.4.2015

Kyjev v průběhu celého léta za 570 Kč

O této nabídce

Kyjev je bezesporu jedno z nejhezčích měst Evropy a pro mě osobně jedno z nejpříjemnějších překvapení během mých cest. Jestliže se Vám navíc líbí východoevropská architektura, je Kyjev jasná volba. Právě sem nyní nabízí Wizzair zpáteční letenky z Katowic (KTW) už za neskutečných 570 Kč, a to i v období letních prázdnin. Na tuto cenu se dostanete při cestě pouze s příručním zavazadlem o rozměrech 42 x 32 x 25 cm a hmotnosti do 10 kg a při členství ve Wizzair Discount Clubu. Všechny důležité informace o členství a doporučení, kdy se Vám toto členství vyplatí, naleznete pod tímto odkazem. Pokud členy nejste, zaplatíte za zpáteční letenku jen 862 Kč.

Podmínky tarifu

  • rezervace: na stránkách Wizzairu
  • zavazadlo: v ceně 1 ks příruční o rozměrech 42 x 32 x 25 cm a hmotnosti do 10 kg
  • dostupné termíny: červen – září 2015
  • vízum: pro cesty na Ukrajinu není pro české občany vízum třeba

Ubytování

Ubytování v Kyjevě je možné sehnat už okolo 100 Kč / os. a noc, přičemž na 200 Kč / os. a noc už seženete i hezké ubytování v centru.

Další cesty po Ukrajině

Pokud byste se rádi podívali i do jiných měst než Kyjeva, můžete využít extrémně levných vlaků, které Vás za pár korun dovezou např. do Oděsy nebo Lvova. V případě zájmu je samozřejmě také možné koupit si pouze jednosměrnou letenku a zpátky cestovat vlakem buď přes Lvov a Polsko, nebo přes Oděsu až do Bulharska, odkud jsou znovu nízké ceny letenek. Jízdenky je možné pohodlně koupit na stránkách Ukrajinských drah.

Příklady termínů

 


Subscribe
Upozornit na
guest
6 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)