Kyjev na konci prázdnin za 982 Kč
13.6.2017

Kyjev na konci prázdnin

O této nabídce

Přemýšlíte jakým výletem si ještě zpříjemnit konec léta, kdy už po první dovče nezbude tolik finančních prostředků? Tak od toho je tu krásná Ukrajina. S maďarským nízkonákladovým dopravcem Wizzair se z blízké Bratislavy dostanete do Kyjeva za méně než tisícovku. Zpáteční letenky ve  vybraných termínech na konci letních prázdnin či začátku září vychází na 982 Kč. Je to skvělý tip na budget výlet, jelikož životní náklady na Ukrajině opravdu nejsou vysoké a tato země cestovatelům rozhodně co nabídnout. Rozhodně se nenechte vystrašit konfliktem na ukrajinsko-ruské hranici, která je od Kyjeva vzdálena ca 800 km.

Několik dní se vyplatí strávit v samotné metropoli Kyjevě plném tradičních architektonických památek s dominancí pravoslavných chrámů jako např. Chrám sv. Sofie a svatostánek zasvěcen svatému Michalovi. Za návštěvu stojí taktéž kláštěrní komplex Kyjevopečorská lávra. Ze zajímavých míst zmíníme i známé náměstí Majdan, kde se psala novodobá ukrajinská historie, a Černobylské muzeum. A do samotného města Pripjať a černobylské elektrárny se dostanete po dvou hoďkách jízdy mikrobusem s některou z místních agentur.Pokud se vydáte do jiných částí Ukrajiny, tak určitě využijte lokálních vlakových spojů. 🙂

 • Rezervujte: přímo přes stránky dopravce Wizzair
 • Zavazadla: 1 ks menšího příručáku s limity 42 x 32 x 25 cm
 • Dostupnost: léto 2017
 • Termíny:
  • 22. – 30. 8. za 1 178 Kč
  • 28. 8. – 1. 9. za 982 Kč
  • 30. 8. – 4. 9. za 982 Kč
  • 6. – 11. 9. za 982 Kč
  • 8. – 11. 9. za 982 Kč
  • 10. – 17. 9. za 1 375 Kč
  • 25. – 29. 9. za 1 571 Kč
 • Tip: uvedené ceny platí pro členy Wizzair Discount Clubu, ostatní si budou muset pár stovek připlatit nebo členství zvážit 🙂

Ubytování

Ukrajina se řadí v evropském měřítku na opačnou stranu žebříčku cen služeb než Norsko. Takže Vás ani bydlo v Kyjevě příliš finančně nezatíží. My bychom dali šanci rozhodně tomuto oblíbenému hostelu se skvělým hodnocením za 391 Kč/os./noc. Větší komfort si můžete dopřát v této pěkné tříhvězdě u řeky Dněpr za 673 Kč/os./noc. Jinak další nabídku ubytka hledejte na osvědčeném Bookingu, využít lze i srovnavač služeb Trivago anebo i na Ukrajině se rozvíjející AirBnB.

Jak do Bratislavy

Nejjednodušší možnost transportu do Bratislavy nabízí dopravce Regiojet. Z Prahy denně vypravuje pravidělně 9 autobusových a 2 vlaková spojení, do nichž lze přistoupit i v Brně. Cesta trvá cca 4 hodiny a za spojení mezi dvěma hlavními městy zaplatíte 250 Kč/směr v případě busu, zatímco vlakem je to o stovku dražší – byť pohodlnější. Máte-li blíže Brno, pak Vás doprava z něj do Bratislavy vyjde na 180 Kč/směr bez rozdílu dopravního prostředku. Pro přesun z centra na letišti využijte autobusovou linku 61 odjíždějící z Hlavní vlakové stanice. Doba jízda by měla být 21 minut.

Náhled letenky z Bratislavy do Kyjeva za 982 Kč

 

Kyjev na konci prázdnin za 982 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)