Květnový Zanzibar z Milána za 10 894 Kč
25.3.2019

Květnový Zanzibar z Milána

10 894

O této nabídce

Zaleťte si za odpočinkem na krásných bílých plážích na ostrov v Indickému oceánu. Letenky z Milána na Zanzibar vás v květnu vyjdou na 10 894 Kč. V ceně letenky jsou odbavená zavazadla a přestupy také vychází velice dobře. Další možností je letět z Paříže s Turkish airlines, kde se dostanete na cenu 10 426 Kč a to pouze s jedním přestupem. Ovšem přípoj do Paříže bývá většinou trošku dražší. Každopádně je to na vás, jakou variantu zvolíte.

Na Zanzibaru si dosyta užijete dlouhých písečných pláží a průzračných vod okolního Indického oceánu. Vyznavači aktivnější dovolené si nenechají ujít možnost objevit podvodní svět se šnorchlem či kyslíkovou lahví, projížďku na kitesurfu anebo podniknou výlet po ostrově na bicyklu.

Pěkný termín vychází například od 1. 5. – 19. 5. Tento termín rezervujte zde >>

Ubytování

Na Zanzibaru seženete pěkná ubytování za solidní ceny, což je pro všechny cestovatele jistě velmi pozitivní zpráva. Rozhodně bychom doporučili celý pobyt taktéž nezůstávat pouze na jednom místě, abyste mohli celý ostrov pořádně poznat. V Zanzibar City můžeme doporučit ubytování v Zenji Hotelu, kde za dvoulůžák se snídaní zaplatíte 460 Kč/os. K zahození není ani Stonetown View Inn, který vás vyjde na 410 Kč/os. Těm náročnějším z vás můžeme doporučit na pláži luxusní resort Bluebay Beacdh Resort and Spa, kde vás krásné ubytování vyjde od 1 900 Kč/os.

Další možnosti ubytování hledejte na osvědčených portálech jako je Hotels.com, Booking. com případně AirBnB.

Víza

Pro české občany bohužel platí při cestách do Tanzanie vízová povinnost. Potřebné štemply do pasu si vyřídíte na nejbližším zastupitelském úřadě v Berlíně anebo po příletu na letišti. Poplatek za něj činí 50 USD.

Jak do Milána

Z Brna vás vyjdou letenky s Ryanairem na pár kaček, pokud budete mít štěstí na termín. Cena se pohybuje od 1 000 Kč/os + odbavené zavazadlo. Pokud si navolíte termíny tak, aby letenky vycházely levně s Ryanairem z Prahy, můžete se dostat na slušnou cenu i z české metropole. Další variantou je využít letenek od Wizzairu okolo 2 000 Kč. Letenky s ČSA se pak pohybují okolo 2 500 Kč.

Náhled letenky z Milána na Zanzibar za 10 894 Kč

Květnový Zanzibar z Milána za 10 894 Kč


Bude se hodit

Letiště Milán Malpensa (MXP)

Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)