Květnový New York z Vídně za 6 450 Kč
25.2.2019

Květnový New York z Vídně

6 450

O této nabídce

Zpáteční letenky z Vídně do New Yorku za více než pěknou částku jsou stále dostupné u finského národního dopravce Finnairu. Na východní pobřeží Spojených států amerických si můžete zaletět za 6 450 Kč během několika termínových kombinacích v měsíci květnu (na výběr jsou krátké i dlouhé pobyty). Jak jsme při cestách přes Atlantik již téměř zvyklí, základní tarif obsahuje pouze příruční zavazadlo. Jedinou kaňkou na celém routingu může být dlouhý noční stopover v Helsinkách při cestě za oceán. Na druhou stranu právě letiště Helsinki-Vantaa bylo v roce 2017 označeno za nejpřívětivější evropské letiště z pohledu trávení nočních stopoverů.

  • Rezervujte: přímo přes náš vyhledávač
  • Zavazadla: 1 ks příruční zavazadlo á 56 x 45 x 25 cm + 1 ks osobní věc 40 x 30 x 15 cm -> dohromady max. 8 kg (odbavené za poplatek 50 €/ks/směr)
  • Dostupnost: duben – květen 2019
  • Termíny:

Ubytování

Při svých cestách do New Yorku většinou vybíráme tento pohodový hotel v Queensu za 1 464 Kč/os./noc se snídaní v ceně. Případně se podívejte i tento jednoduchý a oblíbený hostel za 1 430 Kč/os./noc. Další nabídky bydla v New Yorku a blízkém okolí hledejte na Hotels.com či Bookingu. Alternativně mrkněte i na platformu AirBnB.

Víza

Pro návštěvu Spojených států amerických na kratší časový úsek nepotřebujete víza. Stačí když si opatříte elektronickou registraci ESTA. Tu získáte online po vyplnění formuláře na těchto stránkách. Následně zaplatíte administrativní poplatek ve výši 14 USD a registraci máte na světě.

Náhled letenky z Vídně do New Yorku za 6 450 Kč

Květnový New York z Vídně za 6 450 Kč


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Víza

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)