Květnové Los Angeles z Vídně za 6 749 Kč
18.2.2019

Květnové Los Angeles z Vídně

6 749

O této nabídce

Aerolinky sdružené do letecké aliance One World, konkrétně finský národní dopravce Finnair ve spolupráci s American Airlines (pod jejichž marketingovou značkou je část letů prodávána) nabízí zpáteční letenky z Vídně na západní pobřeží Spojených států amerických do Los Angeles za parádní cenu 6 749 Kč. Dostupných je hned několik termínů během máje a vy si tak můžete naplánovat pohodový roadtrip po Kalifornii. Tak s rozhodováním neváhejte moc dlouho, předpokládáme, že letenky za akční cenu nevydrží příliš dlouho.

Cestou vás čeká vždy jeden přestup v Helsinkách v rámci obou dvou směrů. Dbejte však zvýšené pečlivosti a pohlídejte si, abyste skutečně vybrali právě tu kombinaci s rychlými přestupy. V nabídce jsou totiž rovněž letenky s dlouhými přestupy v Helsinkách, které vás donutí ve Skandinávii nocovat…

  • Rezervujte: přímo přes náš vyhledávač
  • Zavazadla: jen příručák (odbavené za poplatek 50 €/ks/směr)
  • Dostupnost: květen & červen 2019
  • Termíny: dostupné v našem kalendáři

Ubytování

Bydla po celé Kalifornii hledejte tradičně na Bookingu či Hotels.com. Případně mrkněte i na platformu AirBnB.

Autopůjčovna

Určitě nebudete trávit celou dovolenou přímo v Los Angeles, byť má rozhodně co nabídnout, ale vyrazíte taktéž do nedalekých národních parků jakými jsou Joshua Tree či Sequioa. V tom případě se vaším nezastupitelným parťákem stane i auťák. Jeho půjčení v Kalifornii rozhodně doporučujeme a samotnou káru si můžete vybrat přímo z pohodlí domova v naší online autopůjčovně.

Náhled letenky z Vídně do Los Angeles za 6 749 Kč

Květnové Los Angeles z Vídně za 6 749 Kč

Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Víza

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)