Květnová Malaga z Prahy za 1 995 Kč
30.4.2019

Květnová Malaga z Prahy

1 995

O této nabídce

Andalusie, velice oblíbená oblast na jihu Španělska, nyní láká nejen příjemným počasím, architektonickými skvosty a ojedinělou atmosférou, ale i velice sympatickými cenami za letenky. V květnu si do Malagy totiž můžete zaletět z Prahy za 1 995 Kč. V ceně už není odbavené zavazadlo, jak to mívaly Smartwings ve zvyku, ale klasické příruční zavazadlo bude určitě mnohým stačit.

V Malaze stojí za návštěvu místní katedrála, kterou stavěli více jak 254 let, pevnost Alcazaba, ze které máte krásný výhled na celé město a na Arénu, dále pak nevynechejte hrad Castillo de Gibralfaro, který se tyčí cca 130 metrům nad mořem a tržnici Mercado de Atarazanas.

Určitě se ale vyplatí vyrazit za hranice města a navštívit nedaleké tzv. pueblos blancos = bílé vesnice, které jsou známé pro celou Andalusii. Dále pak pokračujte do Grenady, Alhambry,  Cordoby, Sevilly, soutěsky El Chorro a do ikonické Rondy.

Super termín vychází od 17. 5. – 24. 5. Tento termín rezervujte zde >>

 • Rezervujte: přímo v našem kalendáři
 • Zavazadla: klasické příruční zavazadlo
 • Dostupnost: květen 2019
 • Termíny:
  • 10. 5. – 24. 5.
  • 17. 5.-  24. 5.
  • 19. 5. – 24. 5.
  • 20. 5. – 28. 5.
  • 24. 5. – 28. 5.
  • … a další

Ubytování

Krásné ubytování v centru Malagy je The Cathedral Rooms, který se nachází v bezprostřední blízkosti Amfiteátru. Za dvoulůžkový pokoj s vlastní koupelnou zde zaplatíte 806 Kč/osobu. Jestli spíše chcete něco komfortnějšího, doporučujeme vám se ubytovat v Hotel Soho Los Naranjos. Dvoulůžkový pokoj se snídaní stojí 750 Kč/osobu. Pokud byste preferovali ubytování poblíž pláže, tak můžeme doporučit Hotel Elimar, kde vás dvoulůžkový pokoj přijde cca na 540 Kč/osobu.

Více možností naleznete klasicky na Booking.com,Hotels.com a případně nějaký pěkný apartmán můžete najít na AirBnB.

Autopůjčovna

Určitě nezůstávejte jen v Malaze a vyrazte půjčeným autem do okolí, kde na vás čeká Gibraltar, Sevilla či Córdoba.

 

Náhled letenky z Prahy do Malagy za 1 995 Kč

Květnová Malaga z Prahy za 1 995 Kč


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Smartwings

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)