Kuvajt – Turkish Airlines – 5208 Kč
9.2.2014

Kuvajt - Turkish Airlines

O této nabídce

Pokud uvažujete o nějaké méně tradiční destinaci, můžete navštívit tuto malou muslimskou zemi, která Vám nabízí prakticky celoroční koupání, velké podmořské akvárium, mnoho luxusních obchodů i typických arabských tržišť a v neposlední řadě i mnoho skvělých restaurací s arabskou i libanonskou kuchyní. Možná budete také překvapení, kolik toho místní o České republice vědí a jak nás mají rádi. Letenky z Mnichova do Kuwait City nabízí nejluxusnější evropské aerolinky, Turkish Airlines, za 5208 Kč.

Dostupné termíny:

14. – 19.3.
18. – 23.3.
25. – 30.3.

Jiné termíny můžete rezervovat v našem vyhledávači.

Vízum do Kuvajtu je možné vyřídit přímo na letišti a jeho cena je přibližně 230 Kč.

Jak do Mnichova:
Nejpohodlnějším spojením mezi Vídní a Českou republikou je autobusové spojení provozované Student agency nebo Eurolines. Na této trase Student Agency také provozuje autobusovou dopravu jménem Deutsche Bahn, přičemž někdy je výhodnější koupit jízdenky na webu Student Agency, jindy na stránkách německých drah.

Ubytování v Kuvajtu:
Ubytování v tříhvězdičkovém hotelu kousek od moře se dá pořídit okolo 1000 Kč na os. a den.

[google-map-v3 shortcodeid=“b6003004″ width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“roadmap“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ enablegeolocationmarker=“false“ addmarkermashup=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Kuwait{}4-default.png“ bubbleautopan=“true“ distanceunits=“miles“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

 

 


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)