Kutaisi – Gruzie – Wizzair – 640 Kč
27.5.2013

Kutaisi – Gruzie – Wizzair – 640 Kč

O této nabídce

Díky Wizzairu se nyní můžete podívat z Katowic do Gruzie za naprosto neskutečnou cenu, 640 Kč včetně všech poplatků. Na letu do Kutaisi je možné se na tuto cenu dostat při členství ve Wizzair clubu v termínu 4.6. – 8.6./11.6.

Jak do Katowic:
Do Katowic se dostanete nejlépe vlakem přímým spojem z mnoha míst v ČR. Více informací o spojích naleznete na www.idos.cz. Více info naleznete v našich informacích o letištích.

Za tuto cenu nečekejte s rezervací ani minutu. Při platbě převodem budete mít nějakou dobu na rozmyšlenou, jestli opravdu pojedete, nebo ne.

[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Kutaisi, Georgia{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)