Kutaisi (Gruzie) – Wizzair – 2 663 Kč
4.6.2012

Kutaisi (Gruzie) – Wizzair – 2 663 Kč

O této nabídce

Maďarský Wizzair zahahuje první nízkonákladové létání do Gruzie a s tím přicházejí i příjemné tarify. Mezi první gruzijskou destinaci, které bude od září obsluhováno low-costem, patří 300 tisícové Kutaisi, ležící kousek od tureckých hranic.

Do Kutaisi se začne létat z Kyjeva Žuljan (IEV) od 27. září, tip na levnou letenku vám přinášíme v této kombinaci:

  •  2. 12. z Katowic do Kyjeva
  • 3. 12. z Kyjeva do Kutaisi
  • 10. 12. z Kutaisi do Kyjeva
  • 12. 12. z Kyjeva do Katowic

V ceně je 1 odbavené zavazadlo do 32 kg zdarma (na všech letech). Za tuto kombinaci zaplatíte 2 663 Kč, pokud jste členy Xclusive, pokud ne, tak si nejdřív členství pořiďte (750 Kč), neboť bez členství letenka vychází na 3 590 Kč.

Všechny letenky pořídíte přímo na stránkách Wizzairu.
[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“terrain“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Kutaisi{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)