Kuba z Prahy za 11081 Kč
2.9.2016

Kuba z Prahy za 11081 Kč

O této nabídce

Vyražte si na lehce opožděnou letní dovolenou do samotného srdce Karibiku, a to na Kubu. Tedy ostrovu relaxu zaslíbenému. Jak si představit větší odpočinek než leháro na pláži s pravým kubánským doutníkem v ústech za stálého vychutnávání si nejen Cohiby, ale i místního rumu. Kuba zažívá nyní velký turistický boom, který nastal po uvolnění režimu a vztahů se Spojenými státy americkými. Těžko říci, jak dlouho si tento karibský ostrov udrží svou autenticitu a jedinečné kouzlo „skanzenu komunismu“!

Německá aerolinka Condor přišla se superlevnými letenkami přímo z Prahy, které startují již na skvělých 11081 Kč.

Levné letenky zřejmě zmizí rychlostí blesku, tak neváhejte 🙂

  • Rezervace: na stránkách společnosti Condor (ve vyhledávači zvolte „advanced search“, který Vám umožní návrat z jiného města)
  • Termíny:
    • například 17. 9. / 22. 9. z Prahy do Varadera a 10. 10./ 12. 10 zpět z Havany do Prahy za 11081 Kč
    • Vánoční termín 10. 12. PRG -> VRA a zpět 26. 12. HAV -> PRG za 11892 Kč
  • Dostupnost: nejlevněji září a říjen 2016, dobře vychází i prosinec
  • Zavazadla: 1 ks odbaveného zavazadla s limitem 20 kg a 1 ks příručního palubního zavazadla o maximální hmotnosti 6 kg

Ubytování

Přestože se poměry na Kubě za současného vůdce Raúla Castra uvolnily, tak stále není možné využít pro rezervaci ubytování klasický Booking. Proto doporučujeme zamířit na stránky tohoto vyhledavače, kde najdete spoustu možností a nabídek.

Víza

Pro vstup na Kubu se na české občany vztahuje povinnost obstarat si vízum. Povolení ke vstupu ve formě turistické karty si však můžete zařídit na kubánském zastupitelství v Praze za 750 Kč.


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)