Kuba z Vídně za 12 356 Kč
19.4.2017

Kuba z Vídně

O této nabídce

Pokud  se v těchto sychravých dnech chcete zahřát, alespoň pomyšlením na sluncem zalitou oblast Karibiku, tak máte tu nejlepší možnost. Vykouzlit trochu tepla na duši by jistě měl tarif německých Air Berlin, kteří stále nabízející jarní i letní termíny pro dovolenou na Kubě. Do skanzenu komunismu, který se však i stále narůstajícím vlivem turistů pomalu mění před očima, si můžete zaletět z Vídně do Havany za méně než 13 tisíc. Nádherné pláže, „na stehnech Kubánek“ balené doutníky těch nejprestižnějších značek jako Cohiba. Romeo y Julieta či Partagas anebo ty nejjemnější rumy z cukrové třtiny – to vše jsou atributy, pro něž si tento ostrov oblíbil mimo jiné i Ernest Hemingway. Tak se vydejte na dovču třeba v termínu 11. – 26. 5. za 12 356 Kč >> REZERVUJ ZDE
 
  • Rezervujte: přímo přes náš vyhledávač
  • Termíny: dostupné v tomto kalendáři
  • Zavazadla: 1 ks odbaveného zavazadla s váhovým limitem 23 kg a 1 ks klasického příručáku na palubu
  • Dostupnost: duben – červenec 2017

Ubytování

Na tomto karibském ostrově se zatím nelze moc spolehnout n aklasického pomocníka při hledání ubytka ve formě Bookingu, proto se vydejte na stránky srovnavače Trivago, který disponuje s daleko širší nabídkou bydel. Určitě můžete vyzkoušet i čím dále více oblíbenější AirBnB, které spočívá v ubytování přímo u místních obyvatel. Podobný charakter mají i tzv. Casa particulare – tedy neformální ubytko u lokálů. V tomto případě se však vyplatí nejprve si prohlédnout nabízené prostory a následně začít smlouvat o ceně. za ideální variantu považujeme booknutí prvních pár nocí předem a následně zvolit další ubytko dle aktuální situace a nabídky.

Víza

Pro návštěvu Kuby již nepotřebují občané České republiky platná víza, nicméně ta nahradila tzv. turistická karta, kterou získáte na kubánském konzulátu v Praze za poplatek 750 Kč. Její validita je 30 dní od vstupu do země.

Jak do Vídně

Nejsnazší cesta do Vídně je z Prahy i Brna na palubách autobusových dopravců RegioJet nebo Flixbus. Žluté autobusy provozují na trati více linek, takže si bohatě vyberete jestli si necháte časovou rezervu na kafe v centru Vídně nebo budete chvátat rovnou na letiště. Jednosměrné jízdenky z Prahy stojí 380 Kč, zatímco z Brna pak 200 Kč.

Z centra města se na letiště dostanete například pohodlně rychlodráhou S7 odjíždějící z Florisdorfu. Zakoupit si musíte dvě jízdenky (vnitroměstskou za 1,70€ a druhou pro vnější oblast města za 2,20€).

Pokud preferujete přímou cestu na letiště bez zastávky v centru Vídně, tak i to je možné. Žluté autobusy Vás zavezou až přímo na letiště Schwechat z Prahy za 590 Kč, zatímco z Brna za 340 Kč.

Náhled letenky z Vídně do Havany za 12 356 Kč

 

Kuba z Vídně za 12 356 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)