Kuba z Vídně za 10 384 Kč
27.12.2018

Kuba z Vídně

10 384

O této nabídce

Dlouhodobě jedna z  nejoblíbenějších destinací k zámořské dovolené plné pohody u moře (v tomto případě Karibského). To je největší ostrov Velkých Antil, to je Kuba. Ta kromě nádherných pláží cestovatelům nabídne i pěknou přírodu, pořádný nádech historie či prvotřídní kvalitu tabákových výrobků a třtinových destilátů.

Zpáteční letenky z nedaleké Vídně do Havany, ale i Varadera nyní pořídíte v pěkné akce od společnosti Air Canada. Levné termíny jsou k mání převážně během května a ceny letenek začínají již na 10 384 Kč, přičemž tato základní cena obsahuje i odbavené zavazadlo.

Ubytování

Ubytování na Kubě si můžete zařídit na místě v tzv. Casa Particular, tj. ubytování v soukromí s legálně zřízených apartmánech. Vzhledem k tomu, že se jedná o jednu z mála možností podnikání na Kubě, je o ní mezi místními obrovský zájem a nabídka přesahuje poptávku. Nemusíte se tedy bát, že byste ubytování po příjezdu nesehnali. V poslední době se na Kubě také rozmáhá populární  AirBnB , mrkněte proto také tam.

Víza

Na Kubu budete potřebovat vízum, ale není to nijak složité. Vízum ve formě turistické karty vám prodají za 750 Kč na konzulárním oddělení kubánského velvyslanectví. Cena se může navýšit, pokud si kartu nevyzvednete osobně.

Vzhledem k přestupu v Kanadě nezapomeňte ani na elektronickou registraci eTa. 

Náhled letenky z Vídně do Havany za 10 384 Kč

Kuba z Vídně za 10 384 Kč​​​​​​​


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Víza

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)