Kuba z Vídně od 12 436 Kč
21.8.2018

Kuba z Vídně

12436

O této nabídce

Máte rádi mojito, taneční kreace ve stylu salsy, příjemné počasí a relax na pláži? Pak musíte na Kubu. Letenky na největší ostrov Velkých Antil z Vídně seženete od 12 436 Kč, podle toho, kdy a kam chcete letět. Za tuto super cneu se dostanete do Varadera a o pár stovek více do ostrovního ráje Cayo Coco nebo Havany. Přestože nepotřebujete nic víc než plavky, sluneční brýle a kreditku (a samozřejmě parťáka), tak máte v ceně odbavené zavazadlo. Jak s ním naložíte, to už je čistě na vás. 🙂

A na co se můžete těšit? Na krásné písečné pláže, bohatý podmořský svět, ojedinělou koloniální architekturu, nádhernou přírodu, taneční večery ve stylu salsy, velkou plejádu historickou amerických auťáků a samozřejmě na ochutnávku výborného místního rumu a vyhlášených kubánských doutníků. Zda dovču pojmete odpočinkově nebo aktivně, to už necháme na vás.

Super termín vychází například na 10. 1. – 21. 1. do Varadera. Tento termínu rezervujte zde >>

Ubytování

Ubytování na Kubě si můžete zařídit na místě v tzv. Casa Particular, tj. ubytování v soukromí s legálně zřízených apartmánech. Vzhledem k tomu, že se jedná o jednu z mála možností podnikání na Kubě, je o ní mezi místními obrovský zájem a nabídka přesahuje poptávku. Nemusíte se tedy bát, že byste ubytování po příjezdu nesehnali. V poslední době se na Kubě také rozmáhá populární AirBnB, mrkněte proto také tam.

Víza

Na Kubu budete potřebovat vízum, ale není to nijak složité. Vízum ve formě turistické karty vám prodají za 750 Kč na konzulárním oddělení kubánského velvyslanectví. Cena se může navýšit, pokud si kartu nevyzvednete osobně.

Náhled letenky z Vídně do Varadera za 12 436 Kč

Kuba z Vídně od 12 436 Kč

 

Náhled letenky z Vídně do Cayo Coco za 12 732 Kč

Kuba z Vídně od 12 436 Kč

 

Náhled letenky z Vídně do Havany za 13 573 Kč
Kuba z Vídně od 12 436 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)