Kuba z Vídně – 11052 Kč
27.12.2016

Přímý let na Kubu z Vídně

O této nabídce

Zájem o dovolenou na Kubě je v posledních měsících veliký, a proto není jednoduché sehnat letenky z okolí ČR za rozumné peníze. Výjimkou potvrzující pravidlo je společnost Condor, která právě prodává letenky z Vídně do Varadera za skvělých 11052 Kč. Nejen, že tato cena je naprosto fantastická, ale dokonce jde o přímé lety.
  • Rezervujte: v našem vyhledávači
  • Zavazadla: v ceně je příruční zavazadlo a odbavené 20 kg
  • Dostupnost: za nejnižší cenu dostupný jen termín 26.1. – 8.2.

Víza na Kubu

Na Kubu budete potřebovat vízum, které vám na počkání vystaví ve formě turistické karty na kubánském konzulátě za 750 Kč. Platnost této turistické karty je 30 dnů.

Jak do Vídně

Z Prahy i jiných českých měst se na vídeňské letiště nejpohodlněji dostanete žlutými autobusy společnosti Regiojet. Spojů je opravdu mnoho, takže se nemusíte bát, že byste na letišti museli dlouho čekat.

Ubytování na Kubě

Sehnat levné ubytování na Kubě není nic jednoduchého. Skromné ubytování pořídíte levně buď až na místě, nebo přes
Airbnb.

Kdybyste preferovali nějaké luxusnější ubytování např. s all-inclusive na pláži, napište nám do komentářů a my vám s jeho rezervací pomůžeme.

Náhled letenky Vídeň – Varadero za 11052 Kč

Kuba z Vídně - 11052 Kč

guest
7 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Jitka

Dobrý den,
je možné sehnat letenky s odletem okolo 20.2. na cca 10 dní z Vídně?
A poradíte mi s ubytováním. Jsme 2 páry 2+1 dítě (6 a 4 roky).

Michal Bernátek

Dobrý den,
jsou ještě letenky dostupné za cenu okolo 11tis?

Antonin

Dobrý den, Michale,

v této akci bylo jen několik málo letenek a vzhledem k super ceně už je to pryč. Nicméně z Vídně lze letět přímo i v termínu 2. – 15. 3. do Varadera za stále moc hezkých 12 121 Kč -> http://zalet.si/lUQdMY

Hezký večer, Tonda

Bara

Dobrý den prosím chtěla bych poprosit o nějaký hotel s all inclusive v datu ve Varadeo od 5.1.-18.1. 2 dospělí + 1 dítě 1 rok děkuji

MireK

Dobrý den,

zatím jsme na Kubě využívali hotely z této sítě a vždy jsme byli spokojení: https://www.melia.com/en. Je škoda, že tam letíte v hlavní sezóně hned po Silvestru, kdy jsou ceny vyšší než po zbytek roku.

Ceny pro Vaši rodinku s all inclusive začínají okolo 58 tis. Kč. – http://zalet.si/dmpsUc (tento hotel už má něco za sebou a hodnocení nejsou úplně ideální)

Nejlepší poměr cena výkon potom podle mého názoru nabízí Melia Marina Varadero, kde by cena byla přibližně 78 tis. Kč. Je to jeden z nejlépe hodnocených hotelů na Kubě, a přitom je jeho cena ve srovnání s ostatními TOP hotely výrazně nižší – http://zalet.si/Ao8pOk.

V případě zájmu mi prosím napište na e-mail mirek@zaletsi.cz a já bych Vám pokoj zkusil poptat. Už jsme přes ně párkrát ubytování rezervovali, takže bychom možná dostali i nějakou slevu.

Mirek

Bara

Mirku díky za tvoji odpověď! Ubytování je opravdu drahé, uvidíme zda budeme moci odletět později,to bych Vás znovu kontaktovala !děkuji moc

Už ti letenky nikdo nevyfoukne

Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)