Kuba z Vídně – 11052 Kč
27.12.2016

Přímý let na Kubu z Vídně

O této nabídce

Zájem o dovolenou na Kubě je v posledních měsících veliký, a proto není jednoduché sehnat letenky z okolí ČR za rozumné peníze. Výjimkou potvrzující pravidlo je společnost Condor, která právě prodává letenky z Vídně do Varadera za skvělých 11052 Kč. Nejen, že tato cena je naprosto fantastická, ale dokonce jde o přímé lety.
  • Rezervujte: v našem vyhledávači
  • Zavazadla: v ceně je příruční zavazadlo a odbavené 20 kg
  • Dostupnost: za nejnižší cenu dostupný jen termín 26.1. – 8.2.

Víza na Kubu

Na Kubu budete potřebovat vízum, které vám na počkání vystaví ve formě turistické karty na kubánském konzulátě za 750 Kč. Platnost této turistické karty je 30 dnů.

Jak do Vídně

Z Prahy i jiných českých měst se na vídeňské letiště nejpohodlněji dostanete žlutými autobusy společnosti Regiojet. Spojů je opravdu mnoho, takže se nemusíte bát, že byste na letišti museli dlouho čekat.

Ubytování na Kubě

Sehnat levné ubytování na Kubě není nic jednoduchého. Skromné ubytování pořídíte levně buď až na místě, nebo přes
Airbnb.

Kdybyste preferovali nějaké luxusnější ubytování např. s all-inclusive na pláži, napište nám do komentářů a my vám s jeho rezervací pomůžeme.

Náhled letenky Vídeň – Varadero za 11052 Kč

Kuba z Vídně - 11052 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
7 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)