Kuba z Prahy v létě za 10 357 Kč
11.7.2018

Kuba z Prahy v létě

10357

O této nabídce

K naplánování dovolené v Karibiku na největším z ostrovů Velkých Antil – Kubě svádí aktuální nabídka německého dopravce Condor. V jeho rezerevačním systému se objevily open jaw letenky z Prahy s příletem do Varadera a odletem z Havany opět do Prahy za parádní cenu – 10 357 Kč. Za podobnou cenu lze nakombinovat tři termíny pobytu na přelomu srpna a září, tak neváhejte (pár termínů nevydrží dlouho) a zaleťte si na Kubu. Open jaw letenky vám poskytnou skvělou možnost, jak tento nádherný ostrov pořádně procestovat. Načerpáte síly na krásných plážích, objevíte okolní podmořský svět, budete obdivovat koloniální architekturu i postarší americké auťáky, a nezapomenout byste neměli ani na ochutnávka zdejších vyhlášených rumů a doutníků!

 • Rezervujte: přímo přes stránky dopravce Condor 
 • Zavazadla: 1 ks odbaveného zavazadla á 20 kg + klasický příručák
 • Dostupnost: srpen – září 2018
 • Termíny:
  • 23. 8. – 10. 9. za 11 652 Kč
  • 30. 8. – 10. 9. za 10 875 Kč
  • 30. 8. – 17. 9. za 10 357 Kč
   ​​​​​​​
 • Tip: chcete-li ušetřit, tak letenky nakupujte na americké mutaci webu

Ubytování

Ubytování na Kubě si můžete zařídit na místě v tzv. Casa Particular, tj. ubytování v soukromí s legálně zřízených apartmánech. Vzhledem k tomu, že se jedná o jednu z mála možností podnikání na Kubě, je o ní mezi místními obrovský zájem a nabídka přesahuje poptávku. Nemusíte se tedy bát, že byste ubytování po příjezdu nesehnali. V poslední době se na Kubě také rozmáhá populární AirBnB,mrkněte proto také tam.

Víza

Na Kubu budete potřebovat vízum, ale není to nijak složité. Vízum ve formě turistické karty vám prodají za 750 Kč na konzulárním oddělení kubánského velvyslanectví. Cena se může navýšit, pokud si kartu nevyzvednete osobně.

Náhled letenky z Prahy do Varadera s návratem z Havany za 10 357 Kč

Kuba z Prahy v létě za 10 357 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)