Kuba z Prahy – 16121 Kč
27.11.2014

Kuba z Prahy

O této nabídce

Kuba, karibský ostrov plný rumu, doutníků, nádherných pláží a současně díky svému režimu již po desítky let zakonzervovaná civilizace. Právě sem se nyní můžete díky výhodnému tarifu Aeroflotu podívat z Prahy za skvělých 16121 Kč, a to navíc vhlavní cestovní sezoně od prosince do března příštího roku.

Termíny:

Dostupných termínů je od prosince do března spousta, přičemž jejich kompeltní přehled naleznete v tomto kalendáři.

Ubytování:

Ubytování na nejen v Havaně, ale po celé Kubě, nejlevněji rezervujete přes vyhledávač Hotels Combined.

Vízum:

Vízum na Kubu ve formě turistické karty Vám na počkání vyhotoví na konzulárním oddělení velvyslanectví v Praze. Cena je 630 Kč a doba platnosti 30 dní. V případě zájmu o delší pobyt je možné vízum prodloužit o dalších 30 dní přímo na cizinecké policii na Kubě za cenu 25 $.

[google-map-v3 shortcodeid=“10023363″ width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“roadmap“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ enablegeolocationmarker=“false“ addmarkermashup=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Havena, Cuba{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ distanceunits=“miles“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)