Kuba z Prahy – 12 998 Kč
20.11.2016

Kuba z Prahy

O této nabídce

Další příkladové termíny

2. 1. – 10. 1. Rezervuj >>
11. 1. – 19. 1. Rezervuj >>
18. 2.  – 26. 2. Rezervuj >>
a další… 

Vízum

Pro vstup na Kubu je třeba získat vízum ve formě turistické karty, tu lze koupit na počkání na kubánském velvyslanectví za 750 Kč.

Ubytování na Kubě

Na klasickém bookingu ubytování na Kubě zatím rezervujte stále nejde, proto ubytování si na prvních pár dní najděte na Trivagu.

Další dny pak bydlete v Casa particulare, tedy ubytování poskytované místními domorodci. Vždy si ubytování předtím prohlédněte a až pak se začněte bavit o ceně. 🙂

 

Náhled letenky za 12 998 Kč

 

Kuba z Prahy - 12 998 Kč

guest
3 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Iveta

Bohužel jsme letenku nestihli a když se snažím hledat dál, tak je to jen horší. Myslíte, že může na podobné termíny přijít ještě nějaká jiná akce? Jsme 4 a chtěli bychom letět na 2 týdny.
Díky za odpověď

Roman

Ahoj, chci se zeptat, kam až můžou spadnout ceny letenek z Prahy nebo okolí na Kubu v hlavní sezóně? Mohou spadnout i pod 10 000 Kč, aniž by to byl Last Minute s odletem za týden? Děkuji

Už ti letenky nikdo nevyfoukne

Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)