Kuba z Mnichova za 12 998 Kč
17.2.2017

Kuba z Mnichova

O této nabídce

Využijte tarifu vysoce hodnocených Turkish airlines a vydejte se za plážemi, pravým rumem a těmi nejlepšími doutníky na Kubu. Z dobře dostupného Mnichova se na dovolenou můžete vydat během spousty termínů s výjimkou letních prázdnin. Výhodou jsou také velmi příznivé přestupy během cesty. Tak na nic nečekejte a kupte si svou letenku do Havany za 12 998 Kč řeba v termínu 20. – 30. 5 >> REZERVUJ ZDE
  • Rezervace: přímo přes stránky náš vyhledávač
  • Zavazadla: „Turci“ jsou velmi štědří a v ceně jsou 2 ks odbavených zavazadel s limity po 23 kg tzn. 46 kg celkem a 1 ks klasického příručáku k tomu 
  • Dostupnost: květen – prosinec 2017 s výjimkou letních prázdnin
  • Příklady termínů:

Ubytování

Jelikož klasický pomocník při hledání ubytování v formě Bookingu ještě zatím na Kubě řádně nefrčí, tak doporučujeme zkouknout srovnavač služeb Trivago a následně si rezervovat svou pohodlnou postel přes něj. Alternativou může být vyhledání střechy nad hlavou skrze server AirBnB. Rezervujte si alespoň pár prvních noclehů, neboť až se trochu rozkoukáte, tak klidně seženete přímo na místě Casa particulare neboli ubytování u místních doma (neformální Airbnb). Kvalitou nejsou rozhodně zlé, nicméně si nejdřív místo prohlédněte a až následně začnetěte diskutovat o ceně.

Pokud byste rádi nějaký pěkný hotelový komplex – all inclusive přímo na pláži, tak nám napiště do komentářů a my Vám rádi s jeho rezervací na slušnou cenu pomůžeme.

Víza

Pro návštěvu Kuby již nepotřebují občané České republiky platná víza, nicméně ta nahradila tzv. turistická karta, kterou získáte na kubánském konzulátu v Praze za poplatek 750 Kč. Její validita je 30 dní od vstupu do země.

Jak do Mnichova

Do bavorské metropole se nejsnáze dostanete z Prahy na palubách žlutých resp. zelených autobusů společností Regiojet nebo Flixbus. Jednosměrná jízdenka do centra města Vás vyjde na 380 Kč a pokud byste se rádi svezli až na letiště, tak zaplatíte za cestu 590 Kč.

 

Náhled letenky z Mnichova do Havany za 12 998 Kč
 

Kuba z Mnichova za 12 998 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
7 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)