Kuba – Varadero – od 6754 Kč
19.9.2016

Kuba - Varadero

O této nabídce

Tak to je správná šílenost! Nemáš plány na víkend? Zaleť si do Karibiku! Zpáteční letenku z Kolína nad Rýnem do Varadera máš na prodloužený víkend 23. 9. – 26. 9. za 6754 Kč. A pokud bys na Kubě chtěl náhodou zůstat déle, není problém, za 300 EUR je dostupný delší termín 23. 9. – 3. 10. 🙂

[highlightbg]

  • Rezervuj: přímo na Tuifly.com
    V ceně:
    23kg zavazadlo k odbavení
    Dostupnost: 23. 9. – 26. 9. (250 EUR) nebo 23. 9. – 3. 10. (300 EUR)

[/highlightbg]

Ubytování na Kubě

Přestože se poměry se západem uvolňují velmi rychle, stále si nemůžeme rezervovat hotely přes oblíbený Booking. Proto doporučujeme zamířit na stránky tohoto vyhledavače, kde najdete spoustu možností a nabídek.

Víza

Pro vstup na Kubu se na české občany vztahuje povinnost obstarat si vízum. Povolení ke vstupu ve formě turistické karty si však můžete zařídit na kubánském zastupitelství v Praze za 750 Kč.

Jak do Kolína nad Rýnem?

Takhle na poslední chvíli vychází Flixbus a Regiojet okolo 2000 Kč za zpáteční jízdenku na autobus, takže vlastním automobilem to vyjde nejlevněji.

Náhled letenky za 250 EUR

Kuba - Varadero - od 6754 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
13 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)