Kuba – Varadero – Condor – 11220 Kč
9.12.2013

Kuba – Varadero – Condor – 11220 Kč

O této nabídce

Kuba je rozhodně jednou z destinací, kde se vždy vyplatí počkat si na nějaký last moment, než kupovat letenkou dlouho dopředu. Tento fakt potvrzuje také současná nabídka charterového Condoru, který zpáteční letenky z německého Frankfurtu prodává za 11220 Kč.

Termín: 12.12. – 23.12./24.12.

Vízum: Vízovou kartu je nutné zakoupit na kubánském konzulátu v Praze. Cena je 35 dolarů a získáte ji na počkání.

Ubytování na Kubě můžete rezervovat na stránkách otel.com. Pořídíte ho už za cenu 557 Kč za osobu a noc.

[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Varadero, Cuba{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)