Kuba v prosinci za 12 371 Kč
15.5.2018

Kuba - Havana

12371

O této nabídce

Zaleťte si do skanzenu komunismu a vraťte se o 60 let zpět. Projeďte se starou amerikou, navštivte tabákové plantáže ve Viňales a koupejte na krásných plážích ve Varaderu. Zpáteční letenky s Turkish pořídíte za velmi slušných 12 371 Kč na listopadové a prosincové termíny. Rezervujte si letenku například s odletem 3. prosince s návratem 11. prosince Rezervuj >>

Ubytování na Kubě

Ubytování na Kubě si můžete zařídit na místě v tzv. Casa Particular, tj. ubytování v soukromí s legálně zřízených apartmánech. Vzhledem k tomu, že se jedná o jednu z mála možností podnikání na Kubě, je o ní mezi místními obrovský zájem a nabídka přesahuje poptávku. Nemusíte se tedy bát, že byste ubytování po příjezdu nesehnali. V poslední době se na Kubě také rozmáhá populární AirBnB, mrkněte proto také tam.

Víza

Nezapomeňte, že na Kubu budete potřebovat vízum ve formě turistické karty. Tu vám prodají na počkání na konzulárním oddělení kubánského velvyslanectví za 750 Kč. Pokud si kartu nevyzvednete osobně (případně někdo z vaší rodiny), cena bude 1500 Kč.

Náhled letenky z Prahy na Kubu za 12371 Kč

Kuba v prosinci za 12 371 Kč


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)