Kuba na Vánoce z Vídně za 13812 Kč
21.8.2016

Kuba na Vánoce z Vídně

O této nabídce

Dovolená na Kubě byla hitem loňského roku a dá se očekávat, že zájem o tento pomalu se měnící komunistický skanzen bude stále růst. Pokud byste i vy chtěli navštívit tento nádherný exotický ostrov ještě za vlády bratří Castrů, můžete se vypravit z Vídně do Varadera za 13812 Kč. Garantujeme vám, že po pár dnech na pláži se skleničkou rumu si Kubu natolik zamilujete, že si budete přát, aby tato dovolená nikdy neskončila. 🙂

Tento tarif je dostupný pro lety na začátek sezóny na přelomu září a října, v období Vánoc a dále na konci sezóny například během květnových státních svátků.

[highlightbg]

[/highlightbg]

Vízum

Ke vstupu na Kubu je třeba získat vízum ve formě turistické karty, kterou je možné koupit na počkání na kubánském velvyslanectví za 750 Kč.

Ubytování

Ubytování na Kubě není možné zajistit zatím přes klasický booking, takže doporučujeme využít vyhledávače Hotelscombined, kde je spousta slušných nabídek.

Druhou možností je rezervovat ubytování až na místě a pronajmout si pokoj u někoho z místních obyvatel. Jestliže k životu potřebujete jen střechu nad hlavou, tato varianta je většinou tou nejlevnější.

Kuba na Vánoce z Vídně za 13812 Kč


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)