Kuba – last minute za 7 898 Kč
6.6.2017

Kuba - last minute

O této nabídce

Rádi byste na léto do prosluněného Karibiku, ale ceny letenek se Vám zdají vysoké nebo jen čekáte na tu správnou akci? Tak ta právě přicházi v podobě last-minute nabídky palubních lístků na Kubu – konkrétně do Varadera za 7 898 Kč. S balením nemusíte ani nikterak extrémně spěchat, neboť odlet je plánován na příští pondělí. Letadlo je vypravováno z německého Kolína nad Rýnem, kam se však pohodlně dostanete autokarem, takže celková cena dopravy by neměla přesáhnout deset tisíc Kč.

  • Rezervujte: přímo přes stránky společnosti Tuifly
  • Zavazadla: 1 ks odbaveného zavazadla s limitem 23 kg a 1 ks příručáku 
  • Dostupnost: červen 2017
  • Termíny:

Ubytování

Na Kubě se zatím ještě cestovatelé nemohou spolehnout na plnohodnotnou podporu Bookingu, proto se spíše vyplatí hledat střechu nad hlavou na prvních pár dní přes srovnavač služeb Trivago. Zajímavé nabídky přímo od lokálů naleznete i na populárním AirBnB. Nebo až se rozkoukáte po okolí, tak si zkuste vybrat některou z Casa particulares neboli místní neformální „érbíčko“. Povětšinou vyjde cenově nejvýhodněji, ovšem než si s majitelem plácnete, tak si zajděte na prohlídku a pak teprv rokujte o ceně.

Jak do Kolína nad Rýnem
Z Prahy až na letiště do Kolína nad Rýnem se nejpohodlněji a nejlevněji dostanete se společností Flixbus, která prodává zpáteční jízdenky zhruba za 1600 Kč.  Autobusy jezdí několikrát denně, takže si určitě vyberete.

Víza

Pro návštěvu Kuby již nepotřebují občané České republiky platná víza, nicméně ta nahradila tzv. turistická karta, kterou získáte na kubánském konzulátu v Praze za poplatek 750 Kč. Její validita je 30 dní od vstupu do země.

Náhled letenky z Kolína nad Rýnem do Varadera za 7 898 Kč

Kuba - last minute za 7 898 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
5 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)