Kuba – Havana z Vídně za 11 557 Kč
4.3.2019

Kuba - Havana z Vídně

11 557

O této nabídce

Pěkný tarif nabízí turecké aerolinky na trase z Vídně do kubánské Havany. Zpáteční letenky s jedním rychlým přestupem v Istanbulu pořídíte za pěkných 11 557 Kč. Turci jsou velmi štědří a v základní ceně tarifu máte hned 2 ks zapsaných zavazadel, což se může hodit zejména při návratu do vlasti neb z Kuby je rozhodně, co dovézt! Vybírat lze především v termínů v květnu, červnu a září, ale přílet nebo odlet lze posunout i do měsíců prázdninových.

Kuba alias největší ostrov Velkých Antil patří mezi nejpopulárnější destinace nejen českých dovolenkářů již nějaký pátek. Láká je především svým celoročně příjemným klimatem. Kromě slunečních paprsků, pláží a koupačky v okolních karibských vodách nabídne cestovatelům i lahodné lokální produkty v podobě prvotřídních třtinových rumů a doutníky těch nejvyhlášenějších značek.

Tak si zaleťte do malého komunistického skanzenu třeba v termínu od 6. do 18. května za 11 557 Kč >> REZERVUJ ZDE

Ubytování

Ubytování na Kubě si můžete zařídit na místě v tzv. Casa Particular, tj. ubytování v soukromí s legálně zřízených apartmánech. Vzhledem k tomu, že se jedná o jednu z mála možností podnikání na Kubě, je o ní mezi místními obrovský zájem a nabídka přesahuje poptávku. Nemusíte se tedy bát, že byste ubytování po příjezdu nesehnali. V poslední době se na Kubě také rozmáhá populární  AirBnB , mrkněte proto také tam.

Víza

Na Kubu budete potřebovat vízum, ale není to nijak složité. Vízum ve formě turistické karty vám prodají za 750 Kč na konzulárním oddělení kubánského velvyslanectví. Cena se může navýšit, pokud si kartu nevyzvednete osobně.

Náhled letenky z Vídně do Havany za 11 557 Kč

Kuba - Havana z Vídně za 11 557 Kč

Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Subscribe
Upozornit na
guest
5 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)