Kuba – Havana z Mnichova za 7 323 Kč
19.9.2018

Kuba - Havana z Mnichova

7323

O této nabídce

Léto sice pomalu končí, ale se slunečními paprsky se nemusíte loučit na dlouho. Využijte 20% slevové akce v podání německého lowcostového  dopravce Eurowings a vydejte se do Karibiku. Zpáteční letenky z Mnichova do kubánské Havany nyní pořídíte za skvělých 7 323 Kč. Dostupná je přitom celá řada termínů od začátku listopadu až do února příštího roku – tedy prakticky po celou hlavní sezonu. Jak jsme už u Eurowings zvyklí, tak v základní ceně nejlevnějšího tarifu „Basic“ je pouze příruční zavazadlo a na palubě vás nečeká žádná hostina. Je však téměř zbytečné s sebou tahat více věcí, než jste si schopni zabalit do příručního zavazadla. Tam by ale neměla chybět svačina, neboť se jedná o dlouhé přímé lety…

 • Rezervujte: přímo na stránkách dopravce
 • Zavazadla: 1 ks klasického kabinového o rozměrech 55 x 40 x 23 cm do 8 kg + kabelka či notebook
 • Dostupnost: říjen 2018 – únor 2019
 • Termíny:
  • 30. 10. – 13. 11. za 7 323 Kč
  • 6. – 20. 11. za 7 323 Kč
  • 27. 11. – 4. 12. za 7 323 Kč
  • 4. – 11. 12. za 7 323 Kč
  • 11. – 25. 12. za 7 323 Kč
  • 8. – 22. 1. za 8 136 Kč
  • 15. – 29. 1. za 8 136 Kč
  • 29. 1. – 5. 2. za 8 136 Kč
   ​​​​​​​
 • Tip: pokud Vám nestačí kabinové zavazadlo, tak si rezervace přidejte i odbavený bágl á 23 kg (ve 2. kroku rezervace za 50 € / směr)

Ubytování

Ubytování na Kubě si můžete zařídit na místě v tzv. Casa Particular, tj. ubytování v soukromí s legálně zřízených apartmánech. Vzhledem k tomu, že se jedná o jednu z mála možností podnikání na Kubě, je o ní mezi místními obrovský zájem a nabídka přesahuje poptávku. Nemusíte se tedy bát, že byste ubytování po příjezdu nesehnali. V poslední době se na Kubě také rozmáhá populární AirBnB,mrkněte proto také tam.

Víza

Na Kubu budete potřebovat vízum, ale není to nijak složité. Vízum ve formě turistické karty vám prodají za 750 Kč na konzulárním oddělení kubánského velvyslanectví. Cena se může navýšit, pokud si kartu nevyzvednete osobně.

Jak do Mnichova

Pojedete-li v bandě, tak je nejlepší vyrazit do Mnichova ve vlastní káře.  Pokud však preferujete cestu neosobním dopravním prostředkem nejsnáze dostanete z Prahy na palubách žlutých resp. zelených autobusů společností  Regiojet nebo   Flixbus.  Jednosměrné jízdenky do centra města začínají na 269 Kč a pokud byste se rádi svezli až na letiště, tak zaplatíte za cestu 575 Kč. Jestliže budete přískok kupovat s dostatečným předstihem, zkuste se podívat i na vlakový spoj   ČD. Přímý spoj z Prahy do Mnichova vyjde na 367 Kč.

Náhled letenky z Mnichova do Havany za 7 323 Kč

Kuba - Havana z Mnichova za 7 323 Kč

guest
4 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Marek

Dobrý den, je možné, že letecká společnost pro ten termín co uvádíte cenu už navýšila? Bohužel za těch 300 EUR už to tam nevidím. Marek

Antonin

Dobrý den, Marku,

promo akce Eurowings platila do včerejška, takže dneska už ty ceny vypadají odlišně…

Tonda

Marek

Dobrý den, děkuji za odpověď, tak to jsem teda zaspal škoda.

Tereza

Dobrý den,
Prosím o radu. Chystáme letět z Mnichova na Kubu a jet do Mnichova po vlastní ose-autem tam i zpět. Bylo by nějaké doporučení na levné parkování blízko letiště s odvozem? Předem moc děkuji za radu.

Už ti letenky nikdo nevyfoukne

Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)