Kuba – Havana – 16 098 Kč, z Prahy
19.9.2014

Kuba v zimě

O této nabídce

Pokud se chystáte v zimě za teplem, můžete si zaletět na Kubu za 16 098 Kč se Swissem. Zpáteční letenku za tuto cenu pořídíte s odletem z Prahy (PRG) do Havany (HAV) například 4. prosince – 12. prosince s pohodlnými přestupy.

TIP: Vánoční termín – 11. 12. – 25. 12. => Rezervuj >>

Další dostupné termíny za tuto cenu

  • Odlet v září – 25
  • Odlet v říjnu – 9,16
  • Odlet v listopadu – 20
  • Odlet v prosinci – 4,11
  • Návrat v říjnu – 9,23
  • Návrat v listopadu – 13
  • Návrat v prosinci – 11,18,25

Ubytování na Kubě

Hotely doporučujeme rezervovat na hotelscombined. přičemž nejlevnější hotely začínají na 500 Kč/os/noc.

Víza a pojištění

Nezapomeňte, že občané ČR musejí mít uzavřené cestovní pojištění a mít od toho doklad (celníci to občas kontrolují po příletu na letišti) a vyřízenou cestovní kartu za 25 USD, kterou získáte na kubánském velvyslanectví v Praze. Platný cestovní pas je samozřejmostí, přičemž musí být platný nejméně půl roku po návratu z Kuby.

[google-map-v3 shortcodeid=“cba79714″ width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“roadmap“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ enablegeolocationmarker=“false“ addmarkermashup=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Havana{}4-default.png“ bubbleautopan=“true“ distanceunits=“miles“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
3 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)