Kuba – Havana – 14 744 Kč
28.6.2016

Kuba - Havana

O této nabídce

Vydejte se na největší ostrov v Karibiku a užijte si ještě poslední momenty skanzenu komunismu. Z Vídně se tam dostanete za 14 744 Kč, třeba s odletem 31. srpna s návratem 12. září. Rezervuj tento termín >> Cestou tam navíc máte u nejlevnější varianty jeden den v Londýně, letiště opustit samozřejmě můžete a víza zatím potřeba nejsou. 🙂

[highlightbg]

  • Rezervuj: v tomto vyhledávači
  • Dostupné termíny: odlety do 30. září
  • Zavazadla v ceně: 23kg k odbavení

TIP: Pokud hodláte procestovat Kubu, můžete přiletět do Havany a letět zpět z Varadera např. 31. 8. – 14. 9. za 15152 Kč Rezervuj tenhle termín >>

[/highlightbg]

Vízum

Ke vstupu na Kubu je třeba získat vízum ve formě turistické karty, kterou je možné koupit na počkání na kubánském velvyslanectví za 750 Kč.

Ubytování

Ubytování na Kubě není možné zajistit zatím přes klasický booking, takže doporučujeme využít vyhledávače Hotelscombined, kde je spousta skvělých nabídek.

Náhled letenky za 14 744 Kč

Kuba - Havana - 14 744 Kč

 


Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)