Kuba – Havana – 12 817 Kč
22.1.2019

Kuba - Havana

12 817

O této nabídce

Ještě jste nebyli na Kubě? Zvažte to, tento největší ostrov Velkých Antil zcela jistě stojí za návštěvu ještě předtím, než se změní v jeden z mnoha podobných ostrovů v Karibiku. Turkish tam mají aktuálně slušnou akci na začátku jara,  z Vídně do Havany s rychlými přestupy v Istanbulu pořídíte zpáteční letenku  za 12 817 Kč. A kdy? 3. dubna s návratem 11. dubna Rezervuj tento termín >>

Ubytování

Ubytování na Kubě si můžete zařídit na místě v tzv. Casa Particular, tj. ubytování v soukromí s legálně zřízených apartmánech. Vzhledem k tomu, že se jedná o jednu z mála možností podnikání na Kubě, je o ní mezi místními obrovský zájem a nabídka přesahuje poptávku. Nemusíte se tedy bát, že byste ubytování po příjezdu nesehnali. V poslední době se na Kubě také rozmáhá populární  AirBnB , mrkněte proto také tam.

Víza

Na Kubu budete potřebovat vízum, ale není to nijak složité. Vízum ve formě turistické karty vám prodají za 750 Kč na konzulárním oddělení kubánského velvyslanectví. Cena se může navýšit, pokud si kartu nevyzvednete osobně.

Náhled letenky z Vídně do Havany za 12 817 Kč

​​​​​Kuba - Havana - 12 817 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)