Kuba – Havana – 11 996 Kč
14.1.2018

Kuba - Havana

11996

O této nabídce

Vyrazte v červnu za skvělým mojitem, večerní salsou a úžasnými plážemi na Kubu. Zpáteční letenky na tento ostrov Karibiku vychází z Vídně na 11 996 Kč. V každém směru máte pohodové přestupy v Istanbulu. A kdy? Například na přelomu května a června s odletem 25. 5. a návratem 5. 6. Rezervuj tenhle termín >>

Ubytování

Ubytování na Kubě si můžete zařídit na místě v tzv. Casa Particular, tj. ubytování v soukromí s legálně zřízených apartmánech. Vzhledem k tomu, že se jedná o jednu z mála možností podnikání na Kubě, je o ní mezi místními obrovský zájem a nabídka přesahuje poptávku. Nemusíte se tedy bát, že byste ubytování po příjezdu nesehnali.

Víza

Nezapomeňte, že na Kubu budete potřebovat vízum ve formě turistické karty. Tu vám prodají na počkání na konzulárním oddělení kubánského velvyslanectví za 750 Kč. Pokud si kartu nevyzvednete osobně (případně někdo z vaší rodiny), cena bude 1500 Kč.

Náhled letenky za 11 996 Kč z Vídně na Kubu

Kuba - Havana - 11 996 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)