Kuba – Cayo Coco z Vídně a Prahy od 11 703 Kč
3.9.2019

Kuba - Cayo Coco z Vídně a Prahy

od 11 703

O této nabídce

Super akce od kanadských aerolinek – zaletět si totiž můžete levně na jedno z nejkrásnějších míst v Karibiku, na kubánský ostrov Cayo Coco. Letenky z Vídně vás vyjdou od 11 703 Kč, z Prahy zas od 12 054 Kč. Velkým plusem pro mnohé bude, že je v ceně již odbavené zavazadlo, tudíž není třeba se obávat nedostatku místa na vaše dary z cest.

Země doutníků a starých automobilů se vlní v rytmu salsy, na korunách stromů visí jak ozdobičky sladké pomeranče a místní rum lahodné chuti je proslulý po celém světě. Varaderem se táhnou nekonečné pásy bělostných pláží, ale i luxusních hotelů, ta pravá atmosféra začíná až za jeho hranicí. Pod vrstvou bídy se tam schovává panenská příroda střídaná krásou koloniální architektury a úzkými uličkami zdobenými pestrými barvami fasád. Havana pulzuje životem, podmanivou hudbou i výbornými koktejly. Lidé jsou po celém tomhle karibském ostrově i přes jeho nemilou minulost neskutečně vřelí a pohostinní. Vítejte na Kubě.

  • Rezervujte: přímo přes náš vyhledávač
  • Zavazadla: 1 ks odbaveného zavazadla v ceně
  • Dostupnost: leden – červen 2020
  • Termíny:
    • Praha – Cayo Coco
    • Vídeň – Cayo Coco

Ubytování

Ubytování na Kubě si můžete zařídit na místě v tzv. Casa Particular, tj. ubytování v soukromí s legálně zřízených apartmánech. Vzhledem k tomu, že se jedná o jednu z mála možností podnikání na Kubě, je o ní mezi místními obrovský zájem a nabídka přesahuje poptávku. Nemusíte se tedy bát, že byste ubytování po příjezdu nesehnali. V poslední době se na Kubě také rozmáhá populární  AirBnB , mrkněte proto také tam.

Víza

Na Kubu je potřeba turistická karta. V tomto případě ji máte v ceně letenky a zdarma ji dostanete po odletu z Toronta/Montrealu (pouze v případě Air Canada).

Kvůli routingu přes Kanadu ovšem nezapomeňte na nutnou elektronickou registraci eTA za 7 CAD. Tu si během pár chvil obstaráte na této stránce.

 

Náhled letenky z Vídně na Kubu za 11 767 Kč

Kuba - Cayo Coco z Vídně a Prahy od 11 703 Kč

Náhled letenky z Prahy na Kubu za 12 054 Kč

Kuba - Cayo Coco z Vídně a Prahy od 11 703 Kč


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Letiště Vídeň (VIE)

Subscribe
Upozornit na
guest
5 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)