Kuba – Cayo Coco z Prahy za 13 406 Kč
22.5.2019

Kuba - Cayo Coco z Prahy

13 406

O této nabídce

Za jedno z nejkrásnějších míst na Kubě, ne-li v celém Karibiku, je považován korálový ostrov Cayo Coco nacházející se u severního pobřeží hlavního ostrova. Na turisty zde čekají nádherné pláže s bílým pískem a průzračné vody Karibského moře, které přímo svádí k občasnému proložení plážové pohody a usrkávání drinků některým z vodních sportů, šnorchlováním či potápěním. V aktuální nabídce letecké společnosti Air Canada naleznete zpáteční letenky z Prahy do tohoto karibského ráje se žhavou cenovkou 13 406 Kč. Máte tak možnost si s velkým předstihem naplánovat zimní dovolenou v nadcházejícím roce, neboť dostupné jsou termíny od ledna do dubna 2020. Cestou vás čekají dva přestupy v obou dvou směrech, jeden vždy v Londýně a druhý v některém z východokanadských měst (Montréal či Toronto). Záleží jen na vás, zdali si vyberete termín s relativně slušnými přestupy jako je tento příkladový anebo zvolíte variantu s delšími stopovery, které využijete k prohlídce zmíněných měst.

Kuba alias největší ostrov Velkých Antil patří mezi nejpopulárnější destinace nejen českých dovolenkářů již nějaký pátek. Láká je především svým celoročně příjemným klimatem. Kromě slunečních paprsků, pláží a koupačky v okolních karibských vodách nabídne cestovatelům i lahodné lokální produkty v podobě prvotřídních třtinových rumů a doutníky těch nejvyhlášenějších značek.

Ubytování

Ubytování na Kubě si můžete zařídit na místě v tzv. Casa Particular, tj. ubytování v soukromí s legálně zřízených apartmánech. Vzhledem k tomu, že se jedná o jednu z mála možností podnikání na Kubě, je o ní mezi místními obrovský zájem a nabídka přesahuje poptávku. Nemusíte se tedy bát, že byste ubytování po příjezdu nesehnali. V poslední době se na Kubě také rozmáhá populární  AirBnB , mrkněte proto také tam.

Víza

Na Kubu budete potřebovat vízum, ale není to nijak složité. Vízum ve formě turistické karty vám prodají za 750 Kč na konzulárním oddělení kubánského velvyslanectví. Cena se může navýšit, pokud si kartu nevyzvednete osobně.

 

Náhled letenky z Prahy na Cayo Coco za 13 406 Kč

Kuba - Cayo Coco z Prahy za 13 406 Kč


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Víza

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)