Kuala Lumpur také o Vánocích za 10970 Kč
15.11.2015

Kuala Lumpur také o Vánocích

O této nabídce

Luxusní Turkish Airlines aktuálně nabízí spoustu zajímavých tarifů, a jeden z nich jsou letenky z Budapešti (BUD) do Kuala Lumpuru (KUL) s pohodovým přestupem v obou směrech za 10970 Kč. Volných termínů je celá řada od listopadu až do října 2016, a to včetně Vánoc a letních prázdnin.

[highlightbg]

[/highlightbg]

Ubytování

Ubytování po celé Malajsii můžete nejlevněji rezervovat na stránkách Agody. Výhodné nabídky je někdy možné najít také na Bookingu.

Jak dále po Malajsii / JV Asii

Nejlevnější letenky po Malajsii, potažmo celé JV Asii seženete na stránkách Air Asia. Nejlevnější letenky začínají doslova na pár stovkách.

Jak do Budapešti

Do Budapešti se za srovnatelné ceny dostanete autobusem i vlakem. Pokud preferujete autobus, doporučujeme hlavně Student Agency nebo EurolinesV případě cesty vlakem si kupte zpáteční včasnou jízdenku Českých Drah.


guest
5 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Tereza

Dobrý den,
chtěla bych se informovat, zdali by se našla letenka někdy kolem 24. 12. tam a zpět kolem 10. 1.? Je nějaká šance v tyto termíny +/- pár dní?!
Děkuju za odpověď!

Tereza

Jste moc hodnej, děkuju!! Bohužel se v tom vyhledávání moc nevyznám… Myslíte, že byste mi mohl ještě poradit? Byl by tam v této hodnotě i nějaký let ale až 25. či 26. 12. a návrat klidně až kolem poloviny ledna? A nemusí to být pouze z Budapešti, klidně odkudkoli jinde po Evropě – jsme přizpůsobiví 😉 Děkuju za každou radu 🙂

GeorGo

A toho 24. 12. z Budapešti letět nemůžete? 🙂 http://zalet.si/81QC97 Jelikož 25. či 26. to stojí už přes 17 000 Kč.

Jirka

Tereza

Děkuju moc! Našel byste mi, prosím, v podobné cenové relaci nakonec něco od 25. 12. s návratem klidně kolem poloviny ledna? Budu Vám vděčná. Klidně i z jiného letiště, jsme přizpůsobiví… Díky!

Už ti letenky nikdo nevyfoukne

Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)