Kuala Lumpur – Oman Air – 12104 Kč – BUSINESS CLASS
22.3.2013

Kuala Lumpur – Oman Air – 12104 Kč – BUSINESS CLASS

O této nabídce

Dneska tady máme nabídku pro požitkáře! Pětihvězdičkové Oman Air nabízejí letenky z Mnichova do Kuala Lumpuru za 462 EUR, tj. 12104 Kč, a to v BUSINESS CLASS!!! Letenky jsou dostupné na stránkách expedia.de.

Dostupné termíny jsou například:

3. – 12.11.2013
3. – 24.1. 2014

Do Mnichova se nejsnáze dostanete se student agency, jejichž autobusy jezdí přímo na letiště.

Ohromnou výhodou Kuala Lumpuru jsou navazující lety s Air Asia do celé Asie doslova za pár korun. Stačí si tedy vybrat místo a začít plánovat dovolenou.

[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Kuala Lumpur{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)