Kuala Lumpur – Egypt Air – 12 582 Kč
3.3.2013

Kuala Lumpur – Egypt Air – 12 582 Kč

O této nabídce

Návštěvu Petronas Towers, Batu Caves či náměstí Merdeka vám umožní levně egyptský národní dopravce Egypt Air. Zpáteční letenka z Budapešti s přestupem v Káhiře vás vyjde na 12 582 Kč. Jako příklad udáváme odlet 29. května s návratem 6. června. Dostupné letenky naleznete v tomto kalendáři letenek.

Malajsie je relativně levná země, takže hotel v Kuala Lumpur pořídíte již za 159 Kč/os/noc.
[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Kuala Lumpur{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

 


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)