Kuala Lumpur – Egypt Air – 10 898 Kč
14.4.2012

Kuala Lumpur – Egypt Air – 10 898 Kč

O této nabídce

Chystáte-li se v nejbližší době do jihovýchodní Asie a nedělá vám problémy odletět z Budapešti a vrátit se do Berlína, pak pro vás nabízí Egypt Air zpáteční letenku do Kuala Lumpur za 10 898 Kč. Tarif je dostupný v průběhu dubna a května, například 29. 4. – 10. 5. Letenku naleznete v tomto vyhledávači, pokud zadáte do odlet z: Budapešť, poté klikněte na návrat z jiného města, do odletu z (návrat) napište Kuala Lumpur a přílet do (návrat) Berlín.
[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Kuala Lumpur{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)