Kuala Lumpur – Easyjet/Egypt Air – 12 591 Kč
10.3.2012

Kuala Lumpur – Easyjet/Egypt Air – 12 591 Kč

O této nabídce

Chystáte-li se v období dubna až července do jihovýchodní Asie, můžete využít kombinaci Egypt Airu a Easyjetu. Odlet je z Prahy, návrat do Budapešti. Jako rezervovat letenku?

1. Nejprve si vyberte v tomto kalendáři letenku z Amsterdamu do Kuala Lumpur a zpět do Budapešti. (příklad 4. – 12. června)

2. Na stránce Easyjetu zakupte jednosměrnou letenku – přískok z Prahy do Amsterdamu. (3. června).

Cena je platná, pokud poletíte z Prahy do Amsterdamu s 10kg kabinovým zavazadlem. Pokud potřebujete odbavené zavazadlo, při pořizování letenky u Easyjetu ho přidejte, stojí 300 Kč (Egypt Air ho má už v ceně). Na cestě tam je třeba strávit jeden den v Amsterdamu, což můžete využít k prohlídce města. 🙂
[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“HYBRID“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Kuala Lumpur{}4-default.png“ maptypecontrol=“false“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“false“ scrollwheelcontrol=“false“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)