Kuala Lumpur – 8606 Kč
24.6.2014

Malajsie - Kuala Lumpur

O této nabídce

Kromě akce na Srí Lanku,  o které jsme rovněž informovali, lze využít aerolinku Srí Lankan i do Malajsie. Zpáteční letenku z Milána (MXP) do Kuala Lumpur (KUL) s návratem do Frankfurtu (FRA) pořídíte za 8606 Kč. Jako příklad uvádíme odlet 25. září s návratem 10. října – Rezervuj příklad >>

Dostupnost letenek: 1. září – 10. prosince

Rezervace: V tomto vyhledávači letenek (stačí měnit datum)

Další příkladové termíny

Ubytování

Malajsie je obecně velmi levná země, nejlevnější ubytování pořídíte dokonce okolo 110 Kč/os/noc, my osobně bychom bydleli b za 324 Kč/os/noc.

Jak se dostat do Milána?

Na hlavní milánské letiště Malpensa se dostanete z Prahy s ČSA nebo s Easyjetem, rovněž se nezapomeňte podívat na vedlejší milánské letiště Bergamo, kam z Prahy létá Wizzair.

Jak se dostat z Frankfurtu?

Z Frankfurtu do Prahy létá Lufthansa a ČSA (cca 2100 Kč), nebo můžete využít autobusové spojení Eurolines (od 900 Kč) či SA (950 Kč).
[google-map-v3 shortcodeid=“b86cfd0d“ width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“roadmap“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ enablegeolocationmarker=“false“ addmarkermashup=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Kuala Lumpur{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ distanceunits=“miles“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
12 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)