Kréta z Prahy o letních prázdninách – 2620 Kč
12.1.2015

Kréta z Prahy o letních prázdninách

O této nabídce

Jestliže už začínáte plánovat letní dovolenou a rádi byste spojili koupání s návštěvou památek, můžete využít tarifu Aegean Airlines a zaletět si z Prahy přímým letem na Krétu za skvělých 2620 Kč. Za tuto cenu už zbývá posledních několik termínů, takže doporučujeme s nákupem příliš nečekat.

Podmínky tarifu

  • Termíny: viz tento kalendář (červenec – září 2015)
  • Zavazadla: v ceně pouze příruční zavazadlo 56cm x 45cm x  25cm, odbavené zavazadlo je možné si dokoupit na stránkách aerolinky
  • Max. doba pobytu: bez omezení

Ubytování

Ubytování v apartmánu u pláže nedaleko od Heraklionu s vynikajícím hodnocením pořídíte už okolo 500 Kč na os. a noc. Pokud budete méně nároční, seženete ubytování i levněji.

Autopůjčovna

Kréta může nabídnou daleko více než jen dovolenou u moře, takže rozhodně doporučujeme půjčit si alespoň na několik dní auto a prozkoumat okolí. Nejlevnější nabídky většiny půjčoven najdete v naší autopůjčovně.

 

 


guest
4 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Martin

Ahoj, letenku jsem si koupil, zaplatil kartou a přišel mi klasický „confirmation letter“, nicméně dnes, cca po dvou měsících od rezervace jsem se snažil dokoupit zavazadlo a na stránkách se u mé rezervace objevilo, že byla zrušena.
(„Please note that the Airline has cancelled one or more of your selected flights. Please modify your reservation, or contact your travel agent for further information. The outbound flight cannot be modified. The inbound flight cannot be modified.“)

Peníze mi na účet nikdo nevrátil a změna není možná a budu jím volat, ale než to udělám, chtěl bych se poradit a) stalo se to též někomu dalšímu,kdo tuto akci využil a b) jaká mám zhruba práva?

Letenka je zaplacná, rezervace vydaná, sice neproběhl check-in, ale to by imho nemělo mít vliv (smlouva je uzavřená…?). Několikrát se mi stalo, že např. Ryanair měnil časy letů, ale vždy mi to bylo oznámeno a nabídnuto buď přebookování bez doplatku nebo vrácení peněz, Aegean mi ani nedaly vědět….. Díky

P.S. Na webu Aegean jsem našel Terms and Conditions, ve kterých je uvedeno, že (není doslovné) pokud bude rezervace („ticket“) zrušena, nabídnou mi přepravu jiným letem nebo refundaci. Vtip může spočívat v tom, že „confirmation letter“ nebudou považovat za letenku („ticket“), ale třeba za nezávazné potvrzení objednávky na přepravu….

Jirka Spolek - zaletsi.cz

Ahoj Martine,

tak tohle je hodně podivné chování od Aeganu. To vypadá, že tě zapomněli informovat o zrušení letu. Jestli je to méně jak 14 dní před odletem, máš právo na 250 EUR kompenzaci.

Smlouva je uzavřená zaplacením a strhnutím peněz z tvé karty, takže tady by problém být neměl.

Tvoje práva jsou momentálně taková, že pokud je to víc jak 14 dní před odletem, měli by ti být schopni letenku změnit na jiné datum, kdy oni letí a mají aspoň volnou sedačkovou kapacitu zdarma, nebo ti můžou vrátit peníze.

Určitě jim tam zavolej, potom dej vědět, jak to vypadá.

Jinak Confirmation letter = ticket, takže je to závazné potvrzení.

Jirka

Martin

Ahoj Jirko,

moc Ti děkuji za reakci, naštěstí „právní“ argumenty nebyly potřeba (na rozdíl od angličtiny s řeckým přízvukem). 🙂

Přebookování proběhlo v pořádku jak na odlet tak na přílet, obojí o den dříve kvůli zrušení původních spojů.

Každopádně, stále platí, že Aegean mě neupozornili na zrušení rezervace, proto doporučuju všem, co letenky pořídili, aby si svoje rezervace znovu online zkontrolovali.

Jirka Spolek - zaletsi.cz

Tak to jsem rád, že to dobře dopadlo! 🙂 Užij si Athény!

J.

Už ti letenky nikdo nevyfoukne

Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)