Kréta z Prahy o letních prázdninách – 2620 Kč
12.1.2015

Kréta z Prahy o letních prázdninách

O této nabídce

Jestliže už začínáte plánovat letní dovolenou a rádi byste spojili koupání s návštěvou památek, můžete využít tarifu Aegean Airlines a zaletět si z Prahy přímým letem na Krétu za skvělých 2620 Kč. Za tuto cenu už zbývá posledních několik termínů, takže doporučujeme s nákupem příliš nečekat.

Podmínky tarifu

  • Termíny: viz tento kalendář (červenec – září 2015)
  • Zavazadla: v ceně pouze příruční zavazadlo 56cm x 45cm x  25cm, odbavené zavazadlo je možné si dokoupit na stránkách aerolinky
  • Max. doba pobytu: bez omezení

Ubytování

Ubytování v apartmánu u pláže nedaleko od Heraklionu s vynikajícím hodnocením pořídíte už okolo 500 Kč na os. a noc. Pokud budete méně nároční, seženete ubytování i levněji.

Autopůjčovna

Kréta může nabídnou daleko více než jen dovolenou u moře, takže rozhodně doporučujeme půjčit si alespoň na několik dní auto a prozkoumat okolí. Nejlevnější nabídky většiny půjčoven najdete v naší autopůjčovně.

 

 


Subscribe
Upozornit na
guest
4 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)