Kréta – ***hotel + letenka + polopenze = 4452 Kč
13.5.2014

Kréta - ***hotel + letenka + polopenze = 4452 Kč

O této nabídce

Zájezdy last minute začínají nabírat na obrátkách, pokud chcete k moři už teď, můžete si zaletět na řecký ostrov Kréta za 4452 Kč včetně hotelu, transferu a polopenze!

Tuto nabídku naleznete u Hotelu Sofia – Mythos Beac – přejít na nabídku >>

Datum: 21. 5. – 28. 5.

O přibližně 1000 Kč dráž naleznete další termíny.

Odlet z Mnichova, z ČR je doprava na letiště či parkování na letišti v Mnichově je v ceně zájezdu. Alternativně je též možný odlet z Norimberku za přibližně stejnou cenu.

[singlepic id=146 w=640 h=480 float=center]
[google-map-v3 shortcodeid=“08192170″ width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“roadmap“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ enablegeolocationmarker=“false“ addmarkermashup=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Crete, Greece{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ distanceunits=“miles“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)