Kréta (Chania) – Ryanair – 607 Kč
29.2.2012

Kréta (Chania) – Ryanair – 607 Kč

O této nabídce

Krach maďarského Malevu je v Budapešti stále cítit a nejvíc ho pociťují cestující, neboť aerolinky zavádějí lákavé ceny do mnoha destinací. Prakticky jakýkoliv odlet z Budapešti na Krétu během dubna pořídíte za 607 Kč. Příkladem může být prodloužený víkend 4. – 8. dubna. Cena je konečná, pokud letenky zaplatíte kartou Mastercard Prepaid (chystáme o této kartě brzy článek, jak si jí pořídit) a pokud vám stačí 10 kg kabinové zavazadlo.

Do Budapešti se lze dopravit z Prahy autobusem např. Eurolines za 680 Kč zpáteční.

Můžeme doporučit tento hotel, který má na booking.com hodnocení 9,4/10 (ač to tedy na fotkách nevypadá, ale nenechte se zmást 🙂 Vyjde vás na 10 €/os/noc, pokud se ubytujete ve třech lidech.

[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“HYBRID“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Chania, Greece{}4-default.png“ maptypecontrol=“false“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“false“ scrollwheelcontrol=“false“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)