Kréta – Chania – Ryanair – 1544 Kč
8.6.2013

Kréta – Chania – Ryanair – 1544 Kč

O této nabídce

Díky Ryanairu, který dnes výrazně zlevnil letenky na této trase, se i v létě můžete podívat na Krétu za cenu o něco vyšší než 1000 Kč. Nabídka se týká odletu z německého Memmengenu nebo polské Wroclawi, odkud tento irský dopravce provozuje přímou linku.

odlet z Memmingenu – 1544 Kč
Nejlevnější varianta pro let do Krétu je odlet z Memmingenu (malé letiště poblíž Mnichova) v termínu 24. – 28.6., kdy za zpáteční letenku zaplatíte jen 1544 Kč. O pár stovek více potom zaplatíte ve dnech 24.6. – 1.7. (1879 Kč) nebo 1.7. – 8.7. (2213 Kč).

odlet z Wroclawi – 1848 Kč
Letenka z Wroclawi do Chanie je potom možné pořídit už za 1848 Kč, a to také v termínu 24. – 28.6. Cesta je možná také 21.6. – 28.6., kdy už si ale za zpáteční letenku zaplatíte 2399 Kč.

Díky velkým slevám je nyní možné pořídit týdenní ubytování na Krétě v tříhvězdičkovém pokoji v hotelu na pláži za 2 tisíce na týden.

Pokud byste nechtěli jenom ležet na pláži, ale rádi byste ostrov trochu procestovali, můžete využít i naši autopůjčovnu.

[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Chania, Crete{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
4 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)