Kréta – Air Berlin – 2 289 Kč
31.7.2013

Kréta – Air Berlin – 2 289 Kč

O této nabídce

Na německých stránkách Opodo.de si nyní můžete zarezervovat last minute letenku na Krétu. Jedná se o zpáteční let z Drážďan a letenka za 87 EUR (2 289 Kč) je dostupná pouze na termín 2.-9. srpna. Rezervaci provedete přímo na stránkách dopravce.

Ubytování:

Ve zmíněném termínu 2.-9. srpna můžete pořídit zde za 407 Kč/os/noc. Ubytování je 6,5 km od letiště, kam přiletíte a pláž je vzdálená 50 m.

[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Kreta{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)