Krakow a Wroclaw najednou z Prahy 207 Kč
13.12.2014

Krakow a Wroclaw najednou z Prahy

O této nabídce

Vlakový dopravce Leo Express spouští prodej jízdenek z Prahy do Krakowa a aktuálně v rámci své promo akce nabízí jednosměrné jízdenky za 99 Kč. Jízdenky zpátky jsou již bohužel výrazně dražší, takže doporučujeme využít služeb polského autobusového přepravce Polskibus, se kterým se dostanete z Krakowa do Prahy už za 108 Kč. Tato kombinace umožňuje strávit kromě Krakowa pár hodin také ve velmi hezké Wroclawi.

Příklad rezervace:

  • 19. 1. Praha – Krakow – 99 Kč (Leo Express)
  • 21.1. Krakow – Wroclaw – 7 Kč (Polskibus)
  • 21.1. Wroclaw – Praha – 101 Kč (Polskibus)

Je samozřejmě možné podniknout tuto cestu také o víkendu s tím, že cena se bude pohybovat od 300 do 400 Kč.

Ubytování:

Ubytování na dvojlůžkovém pokoji se snídaní v samém srdci Krakowa je možné sehnat už za 240 Kč na os. a noc.

[google-map-v3 shortcodeid=“c4fb4080″ width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“roadmap“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ enablegeolocationmarker=“false“ addmarkermashup=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Krakow{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ distanceunits=“miles“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

 

 


Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)